Elimi Bırakma 18.Bölüm Fragmanı

Elimi Bırakma 18.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 25 Kasım Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/lozjm

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Azra’nın yanlış anlaşılma sonucu Cenk’e karşı yaşadığı hayal kırıklığı büyük bir yıkımın başlangıcı olur. Cansu’nun oyunları Çelen ailesinde karşılığını bularak, Azra’yı tahammülsüz bir noktaya getirir. Cenk ise tüm bu yanlış anlaşılmaları telafi etmek için Azra’nın gönlünü kazanmaya çalışır.

Feride ise Azra’nın habersiz gidişine çok kırılmış olmasına rağmen ailesine karşı onu korumaya devam eder. Azra’nın gidişi Çelen ailesinde kimilerini üzerken kimilerini ise çok sevindirir.

Mesut içine düştüğü tuzak yüzünden cinayet zanlısı olarak tutuklanır. Bu durum Hülya’nın da ciddi kararlar almasına neden olur.

Azra uzun süredir yaşadığı olumsuzluklara karşı artık dayanamaz ve bir karar alır.

1 Yorum Var

  1. azra

    20 Kasım 2018 - 00:07

    Olmadı Feride Hanım! Bunca değer verdiğinizi, sevdiğinizi söylediğiniz Azra, gecenin bir vakti olmuş herkes evde, sofrada olduğu halde henüz eve dönmemiş, sizde zerre kadar bir endişe yok. Yemek saatinde, o vakitte masada olması gerekenlerden biri de Azra olduğu halde kakara kikiri yemek yiyorsunuz. Haydi diğerleri için bu durum normal de size hiç yakışmadı! Cenk denen şahsiyetin kıza söz verdiği halde onun eve gelmeyişini sorgulamaması da ayrı bir garabet. Sanırım senaristler tüm izleyicileri aynı kefeye koyarak senaryolarının sorgulanmadığını düşünüyorlar!

© 2017 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.