Elimi Bırakma 37.Bölüm Fragmanı

Elimi Bırakma 37.Bölüm Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 21 Nisan Pazar akşamı saat 20.00 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma bu hafta yayınlanacak mı?

Türkiye'de izleyicilerin tercihi olan fragman sitesinde dizilerin fragman ve özetlerini takip edebilirsiniz.

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/a8hyg

Dizinin son fragmanı ve yeni bölüm özeti sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cenk, Azra’nın kendisinden habersiz buluşmaya gitmesiyle deliye döner ve ikili arasında büyük bir tartışma yaşanır.

Diğer taraftan, Melis ve Kadir ilişkisi konağın ortasına bomba gibi düşmüştür. Feride durumun Cenk’e bir an önce açıklanması gerektiğini savunurken, Serap ise doğru zamanı beklemekten yanadır. Fakat Arda sayesinde o doğru zaman hiçbir zaman gelmez ve Cenk’le Kadir arasında büyük bir kavga çıkar. Cenk Kadir’i kendisinden intikam almak için Melis’e yaklaşmakla suçlar.

Azra’nın babasının katilini bulmakla ilgili ümitleri iyiden iyiye tükenmiştir. Fakat Faruk’un Cansu’ya verdiği kitabı görünce gözlerine inanamaz. Araları bozuk olsa da Cenk’i arayıp kitaptan bahseder. Azra ve Cenk kitabın gizemini birlikte çözebilecekler midir?

5 Yorum Var

 1. Anonim

  17 Nisan 2019 - 23:04

  Elimi bırakma 2.fragmanı ne zaman yayınlanacak ne zaman çıkacak

 2. Anonim

  16 Nisan 2019 - 13:15

  Defne gitmedi yeni başlıyor azra cenk ayrılacak defne hep karşımıza çıkacak

 3. Anonim

  15 Nisan 2019 - 08:31

  Yazık azraya günah ya hiç mi gülemiyecek bu mesut her yerde yetim zavallı ayakta durmaya çalışıyor tamam kendine buyruk ama sumru serap annesi hülya cemre herkes çullanmışlar kızın sırtına tek tutan şeker teyzesi biraz nefes aldırın aşkını yaşasın

 4. Ayşe

  15 Nisan 2019 - 05:09

  Doktor gitti .. oleyyy!!

 5. Hoyrat

  15 Nisan 2019 - 03:41

  Azra resmen yildirdi. Boyle miyminti, sozunde durmayan karakter can sıktı.

© 2019 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.