Elimi Bırakma 41.Bölüm 2. Fragmanı

Elimi Bırakma 41.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 19 Mayıs Pazar akşamı saat 20.30 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/shxe0

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Dizinin özeti en kısa sürede bu sayfaya eklenecek, lütfen takipte kalın. Son bölümde neler yaşandı?

Ses kaydını dinleyen ve babasının katil olduğunu öğrenen Cansu hayatının en büyük şokunu yaşamaktadır… Burhan’ın akıbeti Cansu’nun vereceği karara bağlıdır… Cansu nasıl bir karar verecek?

Azmi ve Mesut adım adım Kemal’in katiline yaklaşmaktadır. Burhan bir yandan da onları kendinden uzak tutmaya çalışır…

Azra ve Cenk’i ise yaklaşan düğünün heyecanı sarmıştır. Cenk’in Azra’ya vermeyi planladığı düğün hediyesi Azra’nın hayal bile edemeyeceği kadar anlamlıdır…

Azra da Cenk’e bir sürpriz hazırlamaktadır. Amerika’dan gelen arkadaşıyla Cenk’i tanıştırmak için bir buluşma organize eder. Cenk, başta memnuniyetle kabul ettiği bu buluşmanın nelere yol açacağını henüz bilmemektedir…

Zerrin evinin satışını herkesten gizlemeye çalışırken Feride dünürünün iflas ettiğini öğrenir. Zerrin’in kaderi Feride’nin ellerindedir şimdi… Feride ne yapacak?

Sumru’nun aradığı fırsat sonunda ayağına gelir… Azra’yı zor durumda bırakmaya yönelik planına Serap’ı da dâhil etmenin yollarını aramaya başlar… Sumru Serap’ı ikna edebilecek mi?

8 Yorum Var

 1. seher

  16 Mayıs 2019 - 18:09

  Yani sumruyu kurtarcaz diye burhanı cıkardınız onuda geçtim bu kadar parayı bu kadın nerden buluyor evi almadı diyelim kirasını neyle veriyor azra amerikada okumuş zeki bir kız göya onu geçtim bir akıllılık yapıp şu cenktende kurtulsa ne bu her seferinde yüzüstü bırakmalar bir kadının yanında hep bir erkekmi olmalı yapsınlar yapsınlar azra hep affetsin azraya bir kanat takalım hele serap bir insan yedisinde neyse yetmişindede odur kusura bakmayın diziyi kafamda yazdim sumru evi ve herşeyi azraya vermek zorunda kalıcak güzel ufak bir lokanta acıp kardeşiyle ayak ta duracak final

 2. Sude

  16 Mayıs 2019 - 09:18

  Artik bu kiz da gulsun biraz hep ağla ağla içimiz şişti

 3. kkn

  16 Mayıs 2019 - 07:10

  İnşallah Azra başkasını bulur da su cemin burnu sürter biraz. Bunu ya herseyi kızdan biliyor. Madem âşıksın niye güveniyor.

 4. Anonim

  16 Mayıs 2019 - 07:09

  Ama Burhan alismistik çok cabuk oldu

 5. ?ttt?

  16 Mayıs 2019 - 07:07

  Burhan bunları kaciracak
  Cenk bunları kurtaracak
  Cenk Azra evlenecek
  ?O KADAR?

 6. Anonim

  16 Mayıs 2019 - 07:06

  Azra ile Cansu nu kaçırılmasi cenk le arayı barıştırır bence.

 7. orkide

  16 Mayıs 2019 - 01:46

  Bu kadar saçmalık olamaz Cansu’nun babası Kemal öldüğünde hapisteydi , hapiste olan insan nasıl katil olabilir

  • kaan

   17 Mayıs 2019 - 16:04

   Sanırım tam izlememissin o sırada Burhan hapiste değilmiş. Ama herkese hapiste olduğunu söylemis. Şüphe çekmemek için KAPİŞ ??????

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.