Elimi Bırakma 43.Bölüm 2. Fragmanı (Sezon Finali)

Elimi Bırakma 43.Bölüm 2. Fragmanı hızlı bir şekilde sitemizde yayınlanmıştır. TRT1 ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Elimi Bırakma dizisinin yeni bölümü 2 Haziran Pazar akşamı saat 20.40 itibariyle sizlerle.

Başrollerinde Alina Boz, Alp Navruz ve Dolunay Soysert gibi ülkemizin sevilen oyuncularının yer aldığı Elimi Bırakma bu hafta yayınlanacak mı?

FRAGMANI PAYLAŞ: http://fragmanlar.im/1dlj9

Dizinin son fragmanı sayfaya eklendi! Her bölümü büyük bir merakla beklenen dizide neler yaşanacağını sık sık güncellediğimiz bu sayfadan öğrenebilir, en iyi tüyolara sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yeni Bölüm Özeti

Cansu’nun ölümünün üzerinden aylar geçmiştir. Azra’yı ve Mert’i artık gözünün önünden ayırmak istemeyen Cenk, düğünü daha fazla ertelemek istemez.

Tüm aileyi düğün telaşı sarmıştır. Cansu’nun ölümünden sonra bir kliniğe yatırılan Sumru, Azra ve Cenk’in evleneceğini öğrenir ve hastaneden kaçar.

Cansu’nun ölümünden sonra tüm öfkesini Azra’ya yöneltmiş olan Sumru düğünü engelleyebilecek midir?

2 Yorum Var

  1. Anonim

    1 Haziran 2019 - 19:44

    Hiç öyle düşünmemiştim kaza süsü verip oyuncuların ayrılma ihtimallerine karşılık bir taktik doğru fena fikir değil ? ama bence diziler daha sağlam zemin üzerine kurulmalı baştan anlaşmalar ona göre olmalı hiç etik değil yani bu dizilerde çok dramatik bir sezon finali olmuş abartı olmuş haberiniz olsun

  2. Anonim

    29 Mayıs 2019 - 22:14

    Sezon sonu geldiğinde dizilerin ortak kaderi bu galiba. Tüm senaristler sezon finallerini böyle mi yazmak zorundalar? Sezonu kapatırken seyircinin merak duygusunu zirveye çıkarıp bırakmak için anlaşmış gibiler. Yeni sezonda çalışmayacakları oyuncuları diziden ayırma taktiği…

© 2020 Fragmanlarim.com - Güncel dizi fragmanları izleyin. En yeni fragmanlar sitesi.